A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres, teljes munkaidőben!

Az ANDA Present-ről

Az ANDA Present Group célja, hogy folyamatosan megújuló reklámajándék-kollekciót kínáljon, valamint, hogy kiemelkedő emblémázási lehetőségeket nyújtson ezekre a termékekre. Küldetésünk, hogy megbízható üzleti partnerként elsőrangú szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Az innovatív üzleti megoldások mellett biztonságos, kényelmes és modern munkahelyet biztosítunk kollégáink számára.

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal,
  • Jó hangulatú, támogató csapatot,
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Béren kívüli juttatásokat,
  • Home office lehetőséget,
  • Munka-magánélet egyensúlyát.

Főbb feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás a bevizsgáló intézetekkel,
  • Katalógustermékek bevizsgálási riportjainak és megfelelősségi nyilatkozatainak biztosítása,
  • Termékbevizsgáló laboratóriumoktól, illetve beszállítóktól érkező termékbevizsgálási jegyzőkönyvek ellenőrzése, feldolgozása, adatbázisban való kezelése, frissítése,
  • Új bevizsgáláshoz árajánlat bekérése, kiértékelése – a bevizsgáláshoz szükséges minták biztosítása,
  • Együttműködés a Beszerzőkkel,
  • Kapcsolattartás Sales/Export osztállyal,
  • Európai Uniós direktívák és standard-ek (REACH, RoHS, EMC, LFGB, EN71, stb.), jogszabályok nyomon követése.

Ideális jelölt vagy ha:

  • Felsőfokú végzettséged van,
  • Ismered a termékekkel kapcsolatos jogszabályokat, direktívákat és sztenderdeket (REACH, RoHs, EMC, LFGB, EN71 stb.), valamint nem okoz problémát jogszabályok értelmezése, akár angol nyelven is,
  • Az alapanyagismeret nem idegen számodra,
  • 1-3 év szakmai tapasztalatod van,
  • Angol nyelven középfokon kommunikálsz,
  • Szereted az adminisztratív és rutinszerű feladatokat.

Előnyt jelent:

  • Reklámajándéktárgyak ismerete,
  • Navision program ismerete.

Munkavégzés helye és ideje:

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig

Jelentkezés: job@andapresent.hu

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Kérjük, írd a tárgyba: TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTOR