A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat keres!

Az ANDA Present-ről

Az ANDA Present Group célja, hogy folyamatosan megújuló reklámajándék-kollekciót kínáljon, valamint, hogy kiemelkedő emblémázási lehetőségeket nyújtson ezekre a termékekre. Küldetésünk, hogy megbízható üzleti partnerként elsőrangú szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Az innovatív üzleti megoldások mellett biztonságos, kényelmes és modern munkahelyet biztosítunk kollégáink számára.

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal.
  • Biztonságos munkakörnyezetet.
  • Betanulást és a szakmai fejlődés támogatását.
  • Jó hangulatú csapatot.
  • Béren kívüli juttatásokat (Cafeteria, utazás költségtérítés, bónuszok).

Főbb feladataid lesznek:

  • A rendelésekhez kiszedett áruk folyamatba épített minőségi, mennyiségi ellenőrzése.
  • A legyártott termékek látvány szerinti ellenőrzése.
  • Minőségi vagy mennyiségi hiba azonnali jelzése a felettesnek.
  • Rendelések összekészítése.
  • Megfelelő csomagolás ellenőrzése.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a műhelyekkel és társosztályokkal.

Ideális jelölt vagy ha:

  • Minőségellenőrzési területen szereztél legalább 1-2 éves tapasztalatot.
  • Pontosan és precízen végzed a munkád.
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni.

Munkavégzés helye és ideje:

6300 Kalocsa, Róna utca 3.
Hétfőtől péntekig 6:00 – 14:10, illetve 13:50 – 22:00

Jelentkezés: job.kalocsa@andapresent.hu

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Kérjük, írd a tárgyba: MINŐSÉGELLENŐR