A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

BESZERZŐ

munkatársat keres, teljes munkaidőben!

Az ANDA Present-ről

Az ANDA Present Group célja, hogy folyamatosan megújuló reklámajándék-kollekciót kínáljon, valamint, hogy kiemelkedő emblémázási lehetőségeket nyújtson ezekre a termékekre. Küldetésünk, hogy megbízható üzleti partnerként elsőrangú szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Az innovatív üzleti megoldások mellett biztonságos, kényelmes és modern munkahelyet biztosítunk kollégáink számára.

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal,
  • Jó hangulatú csapatot,
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet,
  • Szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Béren kívüli juttatásokat,
  • Home office lehetőséget,
  • Munka-magánélet egyensúlyát.

Főbb feladataid lesznek:

  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Meglévő beszállítók versenyeztetése, értékelése, és új beszállítók felkutatása,
  • Közreműködés a termékek beszerzésében, a beszállítók kiválasztásában,
  • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, ártárgyalás, gyártási-, szállítási- és fizetési feltételek rögzítése,
  • Készletgazdálkodás,
  • Adminisztrációs tevékenységek.

Ideális jelölt vagy ha:

  • Legalább középfokú iskolai végzettséged van,
  • Középfokon beszélsz angolul, szóban és írásban egyaránt,
  • Van tapasztalatod indirekt beszerzés területén,
  • Részt vettél már ártárgyaláson,
  • Logikus gondolkodásmódmód és precizitás jellemez,
  • Gyorsan és pontosan dolgozol,
  • Szereted az önálló munkavégzést (betanítást követően),
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel.

Előnyt jelent:

  • Microsoft Navision ismerete,
  • Távol-keleti beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú külkereskedelmi végzettség.

Munkavégzés helye és ideje:

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.
Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig

Jelentkezés: job@andapresent.hu

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Kérjük, írd a tárgyba: BESZERZŐ