A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

HR KOORDINÁTOR

munkatársat keres!

Az ANDA Present-ről

Az ANDA Present Group célja, hogy folyamatosan megújuló reklámajándék-kollekciót kínáljon, valamint, hogy kiemelkedő emblémázási lehetőségeket nyújtson ezekre a termékekre. Küldetésünk, hogy megbízható üzleti partnerként elsőrangú szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Az innovatív üzleti megoldások mellett biztonságos, kényelmes és modern munkahelyet biztosítunk kollégáink számára.

Amit nyújtunk neked:

  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal.
  • Kihívást jelentő szakmai feladatokat.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Támogató közösséget.
  • Béren kívüli juttatásokat.
  • Munka-magánélet egyensúlyát.

Főbb feladataid lesznek:

  • Toborzás-kiválasztás teljeskörű ellátása.
  • Beléptetés, kiléptetés teljeskörű koordinálása.
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése.
  • Képzések szervezése és dokumentálása.
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal mindennapi HR kérdésekben.
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben.
  • HR fejlesztésekben történő aktív közreműködés.
  • Új intézkedések beépítése a HR folyamatokba.
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel.
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése.

Ideális jelölt vagy ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Van tapasztalatod hasonló feladatok ellátásában.
  • Rendelkezel munkajogi ismeretekkel.
  • Felhasználói szinten használod a MS Office programokat.
  • Határozott a fellépésed és jó a kommunikációs készséged.
  • Lendületes, pontos és megbízható vagy.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú/gazdasági).
  • Angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye és ideje:

6300 Kalocsa, Róna utca 3.
Hétfőtől péntekig 7:30–16:00 óráig.

Jelentkezés: job.kalocsa@andapresent.hu

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Kérjük, írd a tárgyba: HR KOORDINÁTOR