A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata

CSOMAGOLÓ

munkatársat keres!

Az ANDA Present-ről

Az ANDA Present Group célja, hogy folyamatosan megújuló reklámajándék-kollekciót kínáljon, valamint, hogy kiemelkedő emblémázási lehetőségeket nyújtson ezekre a termékekre. Küldetésünk, hogy megbízható üzleti partnerként elsőrangú szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Az innovatív üzleti megoldások mellett biztonságos, kényelmes és modern munkahelyet biztosítunk kollégáink számára.

Amit nyújtunk neked:

  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal.
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet.
  • Betanulást és a szakmai fejlődés támogatását.
  • Jó hangulatú csapatot.
  • Versenyképes juttatást.
  • Cafeteria (SZÉP kártya).
  • Teljesítményhez kötött alapbéren felüli díjazást.
  • Jelenléti bónuszt.
  • 100% útiköltség támogatást távolsági tömegközlekedésre.
  • Érdről céges busz biztosítását.
  • Saját céges parkolót.
  • Öltözőt, saját szekrénnyel.
  • Munkahelyi étkezőhely biztosítását.
  • Számos céges rendezvényt.

Főbb feladataid lesznek:

  • Raktárból kiszedett termékek dobozba való csomagolása.
  • Minőségi, mennyiségi ellenőrzés.
  • Számítógépen történő regisztráció.
  • Csomagolást segítő eszközök segítségével címkézés.
  • Becsomagolt termékek raklapos összekészítése.
  • Kész rendelések végleges helyére szállítása béka segítségével.

Ideális jelölt vagy ha:

  • Van kézügyességed.
  • Pontosan és precízen végzed a munkád.
  • Tiszta, munkájára igényes személyiség vagy.
  • Önállóan tudsz dolgozni a betanított folyamatok alapján.
  • Fizikai teherbírás nem jelent problémát.

Előnyt jelent:

  • Csomagoló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye és ideje:

Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1 – Harbor Park
Hétfőtől péntekig 6:00-14:30 és 13:30-22:00

A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból.

Jelentkezés: job.hp@andapresent.hu

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Kérjük, írd a tárgyba: Csomagoló